سیم خاردار خطی

سیم خاردار

سیم خاردار فلزی با بافته شدن مفتول های فلزی در قطرهای مختلف و فاصله های مختلف تولید می شود . از سیم خاردار جهت حصارکشی مکان های مختلف استفاده میشود. سیم خاردار یکی از ارکان های مهم حصاری کشی های امنیتی است که در قسمت فوقانی و مرکزی فنس یا توری حصاری اجرا می شود. استفاده از سیم خاردارعلاوه بر افزایش امنیت به زیبایی کار می افزاید. برای اجرای سیم خاردار بر روی حصار ابتدا نوع سیم خاردارمشخص می شود و سپس عملیات اجرا صورت می پذیرد.این نوع سیم تیغ دار با توجه به مفتول آلیاژی بکار رفته با کیفیت بالا و خاصیت ضد زنگ و خوردگی و مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی سخت به عنوان حفاظ بسیار عالی برای محوطه ها بکار برده می شود . همچنین این محصول جهت نصب بر روی پایه گالوانیزه یا پایه با رنگ کوره ای و نیز جهت نصب همراه با فنس نیز کاربرد دارد.

 %d8%b3%d8%b3%d8%b3

انواع سیم خاردار

  1. سیم خاردار خطی
  2. سیم خاردارحلقوی

سیم خاردارخطی یک رشته مفتول گالوانیزه بوده که توسط مفتول های تیز خاردار شده است. نوع حلقوی  به دو شکل سیم خاردار معمولی وسیم خاردار حلقوی تیغی(تبری) موجود بوده که نوع معمولی آن به شکل سیم خاردار خطی خاردار می باشد.

 

 سیم خاردار خطی

سیم خاردارخطی از دو رشته سیم گالوانیزه تشکیل شده وکاربرد آن بیشتر در حصارکشی زمینها ،مراتع و منابع طبیعی ،زندان ها،مراکز نظامی و فرودگاه ها می باشد. نحوه بسته بندی آن بصورت کلاف بوده و براساس نیاز مشتری بسته بندیها معمولا بین ۱۵ تا ۲۵ کیلوگرم می باشد و بسته به سفارشات و ضخامت سیم، وزن کلافها متغیر می باشد. از دلایل پرطرفدار بودن این محصول می توان به نصب و بازکردن سریع، دوام بالا، ایجاد مزاحمت برای حیوانات بدلیل خاردار بودن سیمها،انعطاف پذیری در هنگام نصب در زمینها و محیطهای مختلف،سبک بودن در حمل و کم هزینه تر بودن نسبت به سایر روشها اشاره کرد.

مشخصات فنی سیم خاردار خطی

  • نوع مفتول: گالوانیزه گرم
  • قطر مفتول محور و مفتول خار: ۲ و ۲٫۵ میلیمتر
  • وزن هر بسته: ۲۰ تا ۲۶ کیلو گرم که هر کیلوگرم سیم خاردار خطی با در نظر گرفتن قطر مفتول ها و فاصله خارها از هم بین ۹ تا ۱۰ متر طول را شامل می شود.
  • فاصله خار: از ۶ تا ۹ سانتیمتر

سیم خاردارتیغ دار حلقوی مسطح

از سیم تیغ دار حلقوی مسطح می توان برای تقویت حفاظت فیزیکی و ایجاد مانع برنده در باغ ها و تملک اراضی، تفکیک مناطق حساس، حفاظت فیزیکی نظامی و انتظامی و بالا بردن ضریب امنیتی هر محیط بسته ای استفاده نمود . سیم تیغ دار حلقوی مسطح می تواند بصورت ترکیبی با سایر محصولات فروشگاه ایران اجرا شده و جلوه ای کاملا متفاوت به طرح اجرا شده دهد .این نوع سیم تیغدار به دلیل خاصیت فنری مفتول آلیاژی خاص بکار برده شده و نیز تلفیق بست هایی با فواصل و نظم دقیق ، ظاهری بسیار شکیل و زیبا دارد و با وجود ظاهر زیبا از قدرت بازدارندگی فوق العاده ای برخوردار می باشد .

.

 سیم خاردار تیغ دار حلقوی

از سیم تیغ دار حلقوی می توان برای محصور سازی باغ ها و تملک اراضی، تفکیک مناطق حساس، حفاظت فیزیکی نظامی و انتظامی و بالا بردن ضریب امنیتی هر محیط بسته ای استفاده نمود. سیم تیغ دار حلقوی می تواند بصورت ترکیبی با سایر محصولات فروشگاه ایران اجرا شده و جلوه ای کاملا متفاوت به طرح اجرا شده دهد . سیم خاردار تیغ دار یکی از پرکاربردترین  خاردار  حلقوی برای حصار کشی های امنیتی می باشد.سیم خاردار تیغ دار از یک رشته سیم گالوانیزه تشکیل شده که توسط تیغه هایی به شکل تبر مسلح شده است. محور سیم خاردار تیغ دار از مفتول کربن بالا می باشد و مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت – عوامل طبیعی و فشارهای فیزیکی می باشد. سیم خاردار تیغ دار از قطر ۶۰ سانتیمتر الی ۹۰ سانتیمتر تولید می شود.سیم خاردارتیغ دار ۶۰ سانتیمتر به طور استاندارد از ۹ تا ۱۳ متر را پوشش خواهد داد. سیم خاردارتیغ دار قطر ۹۰ سانتیمتر از ۱۳ تا ۱۷ متر را به طور استاندارد پوشش می دهد. به طور کلی  خاردار تبری حلقوی مکمل بسیار مناسبی برای حصار کشی های مصنوعی از قبیل حصار کشی به روش فنس و حصارکشی با استفاده از توری ها زنجیری می باشد. استفاده از سیم خاردار تیغ دار حلقوی به صورت ترکیبی با سیم خاردار  خطی کاملا اجرایی بوده و درصد امنیت حصار را به صورت قابل توجهی افزایش می دهد.

سفارش یک سیم خاردار

 سیم خاردار فلزی با بافته شدن مفتول های فلزی در قطرهای مختلف و فاصله های مختلف تولید می شود .از سیم خاردار جهت حصارکشی مکان های مختلف استفاده میشود. در سفارش سیم خاردار پارامترهایی مانند عرض سیم خاردار ، قطر مفتول سیم خاردار و فاصله خار ها باید مشخص شود. شرکت پارت آهن  با دارا بودن توانمندی و استفاده از متخصصان در زمینه سیم خاردار و سیم خاردار کشی الکتریکی ، بزرگترین وارد کننده و تولید کننده انواع سیم خاردار ها می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>